*

Offline BLASIUS1

  • *
  • 13
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Jakość eksportu w PS 20
« dnia: Czerwiec 11, 2017, 04:22:12 pm »
Mam zmontowany film, który chcę nagrać na płytę Blu-ray. Ma ona standardowo 25GB. Gdy określam jakość nagrania jako najlepszą, to Pinnacle pokazuje, że mam za dużo materiału o około 10 minut, przy jakości 100 %.
Wszędzie piszą, że można nagrać na płycie Blu-ray ponad 270 minut materiału, a moje nagranie ma zaledwie 86 minut! Gdy dam opcję - "dopasuj do płyty", to jakość spada do 60 %, a wolnego miejsca zostaje ponad 7 GB. Gdzie tu sens i logika?
Czy istnieje sposób  żeby samemu ustawić sobie jakość tak, aby wykorzystać 100 % objętości płyty?

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jakość eksportu w PS 20
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2017, 10:21:30 am »
Mam zmontowany film, który chcę nagrać na płytę Blu-ray. Ma ona standardowo 25GB. Gdy określam jakość nagrania jako najlepszą, to Pinnacle pokazuje, że mam za dużo materiału o około 10 minut, przy jakości 100 %.
Wszędzie piszą, że można nagrać na płycie Blu-ray ponad 270 minut materiału, a moje nagranie ma zaledwie 86 minut! Gdy dam opcję - "dopasuj do płyty", to jakość spada do 60 %, a wolnego miejsca zostaje ponad 7 GB. Gdzie tu sens i logika?
Czy istnieje sposób  żeby samemu ustawić sobie jakość tak, aby wykorzystać 100 % objętości płyty?

Tak jest taka możliwość.
Automat domyślnie ustawia 60% w tym trybie.
Sugeruje wybrać najlepszą jakość i wybrać przycisk "Zaawansowane" i zmniejszyć ręcznie bitrate (przepływowość) trzeba to określić albo za pomocą kalkulatora albo na oko tak aż na płycie wyjdzie 90% materiału.
Nie polecam ustawiać maksymalnie pełnej płyty.

*

Offline BLASIUS1

  • *
  • 13
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jakość eksportu w PS 20
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2017, 11:20:39 am »
Dzięki za odpowiedż. Tylko gdzie ta przepływowość, bo jak widać na załączonym zdjęciu jej nie ma!?

*

Offline BLASIUS1

  • *
  • 13
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jakość eksportu w PS 20
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2017, 11:34:16 am »
Znalazłem! Chodziło o zakładkę Zaawansowane/Niestandardowe i regulacja szybkością transmisji.
Dzięki za podpowiedż. Może jeszcze komuś się przyda...

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Jakość eksportu w PS 20
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 12, 2017, 11:42:17 am »
Znalezione więc zamykam temat ;)