*

Offline Rafał

  • *
  • 2
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Eksport jako Dysk
« dnia: Sierpień 27, 2017, 10:56:19 am »
Witam
Czy jest możliwość utworzenia folderu (ewentualnie obrazu iso) dla Blu-ray ze wszystkimi potrzebnymi plikami dla tego
 formatu bez konieczności wypalania płyty tak jak to było w wersji 20?

Nie chcę tworzyć Pliku MyDVD tylko jak to było w w Pinnacle 20 eksportować do Dysk-u Blu-ray, gdzie
po wybraniu opcji "Eksportuj" można było wybrać typ eksportu jako "Dysk", a następnie w ustawieniach wybrać "Dysk Blu-ray",a tam w Zaawansowanych jeszcze dokonać zmian ustawień eksportu.
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Eksport jako Dysk
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2017, 09:51:27 am »
Witam
Czy jest możliwość utworzenia folderu (ewentualnie obrazu iso) dla Blu-ray ze wszystkimi potrzebnymi plikami dla tego
 formatu bez konieczności wypalania płyty tak jak to było w wersji 20?

Nie chcę tworzyć Pliku MyDVD tylko jak to było w w Pinnacle 20 eksportować do Dysk-u Blu-ray, gdzie
po wybraniu opcji "Eksportuj" można było wybrać typ eksportu jako "Dysk", a następnie w ustawieniach wybrać "Dysk Blu-ray",a tam w Zaawansowanych jeszcze dokonać zmian ustawień eksportu.
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Strona 269 podręcznika.
http://help.pinnaclesys.com/pinnacle/v21/main/pl/user-guide/pinnaclestudio.pdf

*

Offline Rafał

  • *
  • 2
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Eksport jako Dysk
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2017, 08:30:44 pm »
Niestety ktoś czegoś nie rozumie. Strona 269 w podręczniku dotyczy rozdziału 8-go (Dźwięk i muzyka). A ja chyba jestem ślepy bo nic nie znalazłem na temat eksportu do folderu w formacie Blu-Ray.
 Więc temat nadal nie zamknięty.
Pzdr

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Eksport jako Dysk
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2017, 09:19:11 am »
Niestety ktoś czegoś nie rozumie. Strona 269 w podręczniku dotyczy rozdziału 8-go (Dźwięk i muzyka). A ja chyba jestem ślepy bo nic nie znalazłem na temat eksportu do folderu w formacie Blu-Ray.
 Więc temat nadal nie zamknięty.
Pzdr

Najmocniej przepraszam chodziło oczywiście o stronę 369.

*

Offline jacek007

  • *
  • 17
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Eksport jako Dysk
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2018, 07:49:07 pm »
Bardzo prosto wracasz w obsługę Pinnacle 21 która była w Pinnacle 20 .
Wejdź w : Konfiguruj > Panel sterowania > Starsze opcje > całkiem na dole odszukaj "Starszy tryb autor" naciśnij obok włącz
od i wszystko pojawia się po staremu