*

kato

Problem z exportem do pliku.
« dnia: Grudzień 06, 2017, 02:43:08 pm »
Witam.
W czasie exportu materiału do pliku (mp4, mts) program po mniej więcej 15-55% mi się zawiesza. Raz wyświetlił komunikat, że proces exportu nie powiódł się z obecnym formatem (mp4) i zalecił użycie innych ustawień.
Odinstalowałem program, wyczyściłem katalogi i pliki. Użyłem Ccleaner. Zainstalowałem ponownie. Efekt jest ten sam.
Już nie wiem co robić. Może instalacja nie na partycji c: ma coś do rzeczy?
Wcześniej miałem Pinnacle 18 i żadnych problemów.
Będę wdzięczny za wszelka pomoc :)

pozdrawiam
Andrzej

p.s. Mam wersję 64-bit.

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problem z exportem do pliku.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2017, 11:26:55 pm »
Witam.
W czasie exportu materiału do pliku (mp4, mts) program po mniej więcej 15-55% mi się zawiesza. Raz wyświetlił komunikat, że proces exportu nie powiódł się z obecnym formatem (mp4) i zalecił użycie innych ustawień.
Odinstalowałem program, wyczyściłem katalogi i pliki. Użyłem Ccleaner. Zainstalowałem ponownie. Efekt jest ten sam.
Już nie wiem co robić. Może instalacja nie na partycji c: ma coś do rzeczy?
Wcześniej miałem Pinnacle 18 i żadnych problemów.
Będę wdzięczny za wszelka pomoc :)

pozdrawiam
Andrzej

p.s. Mam wersję 64-bit.

Proszę sprawdzić materiał  na osi czasu jeżeli jest 25/50 lub 30/60 (adekwatnie) to eksportowany materiał powinien być tej samej ilości klatek.

*

Offline ziz

  • *
  • 3
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problem z exportem do pliku.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2018, 11:30:16 am »
Dzień dobry

Ja również mam problem z eksportem, win8.1, laptop asus n750jv po prostu w pewnym momencie eksport się zatrzymuje, rusza pojawiają się puste klatki po czym dalej eksportuje. W projekcie w tym miejscu nic nadzwyczajnego nie ma żadnych przejść niczego, lity materiał. Dane projektu oraz nagrań z kamery wszystko w jednym standardzie 1920x1080 25p, projekt pinnacle ten sam standard. Powoli już opadam z sił bo nie idzie nic zrobić. Komputer bardzo szybki z dyskiem ssd na który jest zapisywany projekt, 16GB ram i procesor czterordzeniowy 8 wątkowy I7 2,4Ghz. Wesrja softu 21.2.1.176

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problem z exportem do pliku.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2018, 05:59:08 pm »
Dzień dobry

Ja również mam problem z eksportem, win8.1, laptop asus n750jv po prostu w pewnym momencie eksport się zatrzymuje, rusza pojawiają się puste klatki po czym dalej eksportuje. W projekcie w tym miejscu nic nadzwyczajnego nie ma żadnych przejść niczego, lity materiał. Dane projektu oraz nagrań z kamery wszystko w jednym standardzie 1920x1080 25p, projekt pinnacle ten sam standard. Powoli już opadam z sił bo nie idzie nic zrobić. Komputer bardzo szybki z dyskiem ssd na który jest zapisywany projekt, 16GB ram i procesor czterordzeniowy 8 wątkowy I7 2,4Ghz. Wesrja softu 21.2.1.176

Odpowiedziałem już na Pana zapytanie, przesłane przez nasz formularz kontaktowy.
Jednakże, może Pan również sprawdzić powyższą poradę odnośnie eksportowanego materiału :).

*

Offline ziz

  • *
  • 3
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problem z exportem do pliku.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2018, 08:13:53 pm »
Otrzymałem jedynie odpowiedź typu gdzie kupiłem produkt. Nie jest to raczej rozwiązanie problemu zwłaszcza, że program jest w Waszej bazie zarejestrowany więc email można sobie sprawdzić.

*

Offline ziz

  • *
  • 3
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problem z exportem do pliku.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2018, 08:22:11 pm »
Tak jak pisałem wcześniej wszystkie materiały są zgodne ze jednym standardem 1920x1080 25p, ustawienia projektu również takie są. Windows jest świeżo zainstalowany ze wszystkimi aktualizacjami.

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problem z exportem do pliku.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2018, 11:50:20 pm »
Otrzymałem jedynie odpowiedź typu gdzie kupiłem produkt. Nie jest to raczej rozwiązanie problemu zwłaszcza, że program jest w Waszej bazie zarejestrowany więc email można sobie sprawdzić.
Szanowny Panie,

źródło zakupu determinuje do którego źródła powinienem Pana skierować.
Czy mogę prosić o przesłanie dokumentu sprzedaży tj.: Faktury Vat lub zdjęcia paragonu do zgłoszenia przesłanego przez nasz formularz?

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problem z exportem do pliku.
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2018, 11:52:01 pm »
Tak jak pisałem wcześniej wszystkie materiały są zgodne ze jednym standardem 1920x1080 25p, ustawienia projektu również takie są. Windows jest świeżo zainstalowany ze wszystkimi aktualizacjami.

Po weryfikacji źródła zakupu wszelka pomoc zostanie udzielona za pośrednictwem połączenia zdalnego jeśli będzie to wymagane.