*

Offline kvall kvall

  • *
  • 1
  • +0/-0
    • Zobacz profil
import z płytki blu-ray
« dnia: Styczeń 13, 2021, 10:44:03 am »
Od wielu lat korzystam ze Studia Pinacle 14 i 16. Tworzyłem płytki DVD i  BLU-RAY.  Chcę przemontować materiał znajdujący się na płytce po uprzednim zaimportowaniu.
 Skuteczny jest import z płytek DVD. 
Natomiast po zaimportowaniu materiału z BLU-RAY Studio Pinacle  traktuje cały 1,5 godzinny film jako jeden plik co uniemożliwia poprawienia błędów lub stworzenie nowej treści. Większość filmów ma zrobione przeze mnie MENU.
Proszę o radę co mogę zrobić żeby po zaimportowani  materiału z płytki BLU-RAY został rozbity na sceny i pliki abym mógł  stworzyć  nowy film.
Z poważaniem  du Vall

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: import z płytki blu-ray
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2021, 07:26:33 pm »
Od wielu lat korzystam ze Studia Pinacle 14 i 16. Tworzyłem płytki DVD i  BLU-RAY.  Chcę przemontować materiał znajdujący się na płytce po uprzednim zaimportowaniu.
 Skuteczny jest import z płytek DVD. 
Natomiast po zaimportowaniu materiału z BLU-RAY Studio Pinacle  traktuje cały 1,5 godzinny film jako jeden plik co uniemożliwia poprawienia błędów lub stworzenie nowej treści. Większość filmów ma zrobione przeze mnie MENU.
Proszę o radę co mogę zrobić żeby po zaimportowani  materiału z płytki BLU-RAY został rozbity na sceny i pliki abym mógł  stworzyć  nowy film.
Z poważaniem  du Vall
Pliki z katalogu Stream można przekopiować na dysk twardy komputera. Będą miały rozszerzenie .m2ts.
Jeżeli plik nie uda się skopiować w rozsądnym czasie np.: 2,5h, to może oznaczać, że płyta jest uszkodzona./