*

Offline kazikbieg

  • *
  • 2
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Pinnacle 20/21 Problem z importem
« dnia: Październik 12, 2017, 10:20:35 am »
Witam,
Posiadam laptop ASUS G751J
procesor i7 - 4860 HQ
32 GB RAM'u
grafika GTX 980M
Windows 10.
Mój problem związany jest zarówno z pinnacle 20 jak i 21.
Sprawa wygląda następująco, że gdy chcę użyć opcji import to program automatycznie się wyłącza bez jakiegokolwiek komunikatu. Dokładnie to samo jest z Dazzle DVC100 USB 2.0. System operacyjny postawiony od nowa i nadal jest ten sam problem. Oficjalny suport nie zna odpowiedzi na mój problem. Być może ktoś z Was miał podobną sytuację i ją jakoś rozwiązał. Jeśli tak, to proszę o jakieś rozwiązanie gdyż próbowałem już na wszystkie sposoby a import nadal nie działa.



*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 20/21 Problem z importem
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2017, 04:42:13 pm »
Witam,
Posiadam laptop ASUS G751J
procesor i7 - 4860 HQ
32 GB RAM'u
grafika GTX 980M
Windows 10.
Mój problem związany jest zarówno z pinnacle 20 jak i 21.
Sprawa wygląda następująco, że gdy chcę użyć opcji import to program automatycznie się wyłącza bez jakiegokolwiek komunikatu. Dokładnie to samo jest z Dazzle DVC100 USB 2.0. System operacyjny postawiony od nowa i nadal jest ten sam problem. Oficjalny suport nie zna odpowiedzi na mój problem. Być może ktoś z Was miał podobną sytuację i ją jakoś rozwiązał. Jeśli tak, to proszę o jakieś rozwiązanie gdyż próbowałem już na wszystkie sposoby a import nadal nie działa.

Proszę opisać według jakiej kolejności są wykonywane operacje importu z jakiej kamery w jakim urządzeniu ?

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 20/21 Problem z importem
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2017, 04:44:59 pm »
Witam,
Posiadam laptop ASUS G751J
procesor i7 - 4860 HQ
32 GB RAM'u
grafika GTX 980M
Windows 10.
Mój problem związany jest zarówno z pinnacle 20 jak i 21.
Sprawa wygląda następująco, że gdy chcę użyć opcji import to program automatycznie się wyłącza bez jakiegokolwiek komunikatu. Dokładnie to samo jest z Dazzle DVC100 USB 2.0. System operacyjny postawiony od nowa i nadal jest ten sam problem. Oficjalny suport nie zna odpowiedzi na mój problem. Być może ktoś z Was miał podobną sytuację i ją jakoś rozwiązał. Jeśli tak, to proszę o jakieś rozwiązanie gdyż próbowałem już na wszystkie sposoby a import nadal nie działa.

I z tego co widzę urządzenie nie jest kompatybilne z windowsem w wersji 10-tej.
Proszę sprawdzić jeden z tych sterowników.
http://cdn.pinnaclesys.com/SupportFiles/Hardware_Installer/readmeHW10.htm

*

Offline kazikbieg

  • *
  • 2
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 20/21 Problem z importem
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2017, 01:20:01 pm »
Problem pojawia się zaraz po kliknięciu przycisku "Import". Włączam program, klikam import i program automatycznie się wyłącza bez żadnego komunikatu.

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 20/21 Problem z importem
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 13, 2017, 02:28:44 pm »
Problem pojawia się zaraz po kliknięciu przycisku "Import". Włączam program, klikam import i program automatycznie się wyłącza bez żadnego komunikatu.

Proszę o przesłanie tego zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy.
Niestety, nie będę wstanie odpowiedzieć za pośrednictwem forum.