*

Offline michalc3

  • *
  • 2
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Import plików MTS
« dnia: Styczeń 21, 2019, 08:01:20 pm »
Witam!
Miałem wersję 15 i 18. Obie importowały sobie bez problemów pliki MTS (prosto z kamery). ponieważ zastanawiam się nad wersją 22, wziąłem wersję próbną i rozpocząłem testy. Okazuje się, że wersja 22 nie potrafi zaimportować poprawnie plików MTS. Owszem, obraz jest, ale nie ma dźwięku. Co ciekawe - we właściwościach poprawnie rozpoznaje, że jest to plik przestrzenny 5.1, rozpoznaje próbkowanie, ale dźwięku nie ma. Czy to możliwe, żeby standardowe pliki nie były mozliwe do zaimportowania?

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Import plików MTS
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2019, 04:17:32 pm »
Witam!
Miałem wersję 15 i 18. Obie importowały sobie bez problemów pliki MTS (prosto z kamery). ponieważ zastanawiam się nad wersją 22, wziąłem wersję próbną i rozpocząłem testy. Okazuje się, że wersja 22 nie potrafi zaimportować poprawnie plików MTS. Owszem, obraz jest, ale nie ma dźwięku. Co ciekawe - we właściwościach poprawnie rozpoznaje, że jest to plik przestrzenny 5.1, rozpoznaje próbkowanie, ale dźwięku nie ma. Czy to możliwe, żeby standardowe pliki nie były mozliwe do zaimportowania?
Wersja Pinnacle Studio 22 z powodzeniem importuje pliki MTS.
Niestety wersja Pinnacle Trial posiada pewne ograniczenia. Jednym z ograniczeń jest importowanie plików z profesjonalnych kontenerów/kodeków.
Jeżeli chce mieć Pan 100% pewność, to proszę przejść na nasz formularz zgłoszeniowy i przesłać takie zapytanie. W odpowiedzi otrzyma Pan wszystkie niezbędne informacje.
Z pewnością sprawdzimy dla Pana taką informację.
 Formularz - http://pinnacle-studio.pl/formularz/

*

Offline Jakub

  • *
  • 1
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Import plików MTS
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2019, 04:06:15 pm »
Witam,
Odświeżę temat. Posiadam wersję ultimate. Próbuję zaimportować pliki MTS z kamery JVC. Wchodzę w zakładkę import->mój komputer. W drzewie wybieram ścieżkę do katalogu na karcie sd na której znajdują się pliki mts. Pinnacle Studio wyświetla komunikat brak elementów w folderze. Gdy przejdę do katalogu z plikami np. jpg program automatycznie je wyświetla. Wydaje mi się, że nie ma możliwości zaciągnięcia plików mts za pomocą opcji Importu. Mogę pliki MTS dodać do Pojemnika z poziomu Edycji ale nie z poziomu importu.

PS. Mam zainstalowaną poprawkę PinnacleStudio_Patch_22.3.0

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Import plików MTS
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2019, 04:13:36 pm »
Witam,
Odświeżę temat. Posiadam wersję ultimate. Próbuję zaimportować pliki MTS z kamery JVC. Wchodzę w zakładkę import->mój komputer. W drzewie wybieram ścieżkę do katalogu na karcie sd na której znajdują się pliki mts. Pinnacle Studio wyświetla komunikat brak elementów w folderze. Gdy przejdę do katalogu z plikami np. jpg program automatycznie je wyświetla. Wydaje mi się, że nie ma możliwości zaciągnięcia plików mts za pomocą opcji Importu. Mogę pliki MTS dodać do Pojemnika z poziomu Edycji ale nie z poziomu importu.

PS. Mam zainstalowaną poprawkę PinnacleStudio_Patch_22.3.0

W takim razie, proszę o kontakt przez nasz formularz.
http://pinnacle-studio.pl/formularz/