*

Marcopolo

Aktualizacja Pinnacle Studio
« dnia: Wrzesień 30, 2020, 11:33:07 am »
Witam !
Przeinstalowałem komputer i ponownie zainstalowałem Pinnacle Studio 21 z płyty. Pytanie czy muszę zainstalować aktualizacje ręcznie czy zainstalują się automatycznie. Pozdrawiam. Marek.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2020, 09:46:27 am wysłana przez Jarosław »

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Aktualizacja Pinnacle Studio
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2020, 09:46:35 am »
Witam !
Przeinstalowałem komputer i ponownie zainstalowałem Pinnacle Studio 21 z płyty. Pytanie czy muszę zainstalować aktualizacje ręcznie czy zainstalują się automatycznie. Pozdrawiam. Marek.
Pytanie jest w dziale PS 23 o wersję 21.
Niestety jeżeli chodzi o wersję 21 to nie prowadzimy już wsparcia dla tej wersji.

*

Marcopolo

Odp: Aktualizacja Pinnacle Studio
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2020, 03:44:02 pm »
Przepraszam że nie tam wstawiłem gdzie trzeba. Zorientowałem się za późno i nie wiedziałem jak błąd naprawić. Pytam dlatego że widzę w sieci i na forum różne aktualizacje do pobrania. Mnie zawsze ten program działał prawidłowo ale się zastanawiałem czy potrzeba je instalować a może nawet powinno się czy pobierają się same po otwarciu programu ?

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Aktualizacja Pinnacle Studio
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2020, 04:48:40 pm »
Przepraszam że nie tam wstawiłem gdzie trzeba. Zorientowałem się za późno i nie wiedziałem jak błąd naprawić. Pytam dlatego że widzę w sieci i na forum różne aktualizacje do pobrania. Mnie zawsze ten program działał prawidłowo ale się zastanawiałem czy potrzeba je instalować a może nawet powinno się czy pobierają się same po otwarciu programu ?
Najnowsze poprawki instalują się wraz z instalacją programu.
Aczkolwiek jak już wcześniej wspomniałem niestety nie świadczymy już pomocy technicznej dla tej wersji programu od sierpnia tego roku.
Zachęcam do kontaktu telefonicznego w poniedziałek lub piątek między 10:00 a 18:00
pod numerem (22) 228 21 85.