*

Offline jacek007

  • *
  • 17
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Pinnacle 21 i źle działający efekt szybkości
« dnia: Styczeń 05, 2018, 02:02:03 pm »
Mam dwa pytania :
1 - Czy poprawka "PinnacleStudio_Patch_21.2.1" naprawia już efekt "Mapowania czasu" ? .
2 - Czy jest możliwość samemu > przenieść jakieś pliki z Pinnacle 16 do 21 i mieć działający efekt szybkości jak w Pinnacle16 ( wolał bym obsługę jak to miało miejsce w Pinnacle 16 ) .
Pinnacle 16 i 21 mam zainstalowane w wersji 32bit .

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 21 i źle działający efekt szybkości
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2018, 03:39:48 pm »
Mam dwa pytania :
1 - Czy poprawka "PinnacleStudio_Patch_21.2.1" naprawia już efekt "Mapowania czasu" ? .
2 - Czy jest możliwość samemu > przenieść jakieś pliki z Pinnacle 16 do 21 i mieć działający efekt szybkości jak w Pinnacle16 ( wolał bym obsługę jak to miało miejsce w Pinnacle 16 ) .
Pinnacle 16 i 21 mam zainstalowane w wersji 32bit .

Na chwilę obecną nie pojawiła się poprawka 21.2.1.
Proszę o wyjaśnienie, jaki problem występuje z mapowaniem czasu ?

*

Offline jacek007

  • *
  • 17
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 21 i źle działający efekt szybkości
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2018, 06:46:08 pm »
Efekt szybkość a inaczej teraz "Mapowania czasu"
to całkowicie inny efekt i jedno wielkie nieporozumienie wiele wpisów na facebooku > Pinnacle Studio
Próby naprawy i ukazujące się kilka poprawek 21,2???? które  były do pobrania przez kilka dni i znikały .
Nie mam pojęcia już jaki numerek 21,2 ostatnio sprawdzałem lecz problem nie był rozwiązany .
Czas testowania  Pinnacle 21 szybko minął .
Źle działający ten podstawowy efekt skutecznie mnie zniechęca do kupna tej wersji .
Zwracam się z prośbą o odpowiedź czy problem ten został już rozwiązany przez producenta .
Nie znam jęz. angielskiego aby zadać to pytanie twórcy tego programu .
W moich czasach szkolnych językiem zagranicznym był jęz. rosyjski i to na ich forach czytam , że jest już problem naprawiony lecz nie widzę nigdzie potwierdzenia na stronach producenta , że też już sobie poradzili .


*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 21 i źle działający efekt szybkości
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2018, 06:54:58 pm »
Efekt szybkość a inaczej teraz "Mapowania czasu"
to całkowicie inny efekt i jedno wielkie nieporozumienie wiele wpisów na facebooku > Pinnacle Studio
Próby naprawy i ukazujące się kilka poprawek 21,2???? które  były do pobrania przez kilka dni i znikały .
Nie mam pojęcia już jaki numerek 21,2 ostatnio sprawdzałem lecz problem nie był rozwiązany .
Czas testowania  Pinnacle 21 szybko minął .
Źle działający ten podstawowy efekt skutecznie mnie zniechęca do kupna tej wersji .
Zwracam się z prośbą o odpowiedź czy problem ten został już rozwiązany przez producenta .
Nie znam jęz. angielskiego aby zadać to pytanie twórcy tego programu .
W moich czasach szkolnych językiem zagranicznym był jęz. rosyjski i to na ich forach czytam , że jest już problem naprawiony lecz nie widzę nigdzie potwierdzenia na stronach producenta , że też już sobie poradzili .

Proszę o wskazanie "dokładnie" problemu technicznego przez poniższy formularz.
Jeżeli występuje u Pana jakikolwiek problem techniczny z funkcją "mapowanie czasu",
to oczywiście postaramy się pomóc.
http://pinnacle-studio.pl/formularz/

« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2018, 08:52:49 pm wysłana przez Jarosław »

*

Offline jacek007

  • *
  • 17
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 21 i źle działający efekt szybkości
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2018, 08:28:06 pm »
Odpowiedź jest banalnie prosta .
Czy mogę na nie swoim komputerze oraz Pinnacle potestować program ? przed zakupem .
Miałem możliwość tego u siebie w domu przed świętami to też uczyniłem , lecz zabrano mi zabawkę  .
Znam wielu posiadaczy Pinnacle i utrzymuję z nimi kontakty zaczynając od czasów forum KSK .
Może nie chciałem kupować kota w worku który ma tak wielką wadę .

Nie znasz odpowiedzi to napisz wprost , że nie znasz odpowiedzi lub nie jesteś w stanie tego sprawdzić i potwierdzić lub zaprzeczyć .
Zamiast odpowiedzi czytam tylko , że jestem piratem/złodziejem .

W odpowiedzi na drugie pytanie .
Co za problem napisać cyfrę w odpowiedzi 21 zamiast 16 .
Pisząc 21 wskazywałem dokładnie gdzie jest jego program , a jakbym pisał 16 , którą ja mam  to wprowadzałbym kolegę w błąd .

Pisanie , że jestem Piratem tego programu jest poniżej pasa odpowiedzią .

p.s. Mam zamiar uprzedzić i napisać na innym forum ( mam tam inny nick ) oraz powiadomić kolegów od legalnych Pinnacle jak to tu jest człowiek traktowany kiedy moderator nie zna odpowiedzi .

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 21 i źle działający efekt szybkości
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 07, 2018, 08:49:20 pm »
Odpowiedź jest banalnie prosta .
Czy mogę na nie swoim komputerze oraz Pinnacle potestować program ? przed zakupem .
Miałem możliwość tego u siebie w domu przed świętami to też uczyniłem , lecz zabrano mi zabawkę  .
Znam wielu posiadaczy Pinnacle i utrzymuję z nimi kontakty zaczynając od czasów forum KSK .
Może nie chciałem kupować kota w worku który ma tak wielką wadę .

Nie znasz odpowiedzi to napisz wprost , że nie znasz odpowiedzi lub nie jesteś w stanie tego sprawdzić i potwierdzić lub zaprzeczyć .
Zamiast odpowiedzi czytam tylko , że jestem piratem/złodziejem .

W odpowiedzi na drugie pytanie .
Co za problem napisać cyfrę w odpowiedzi 21 zamiast 16 .
Pisząc 21 wskazywałem dokładnie gdzie jest jego program , a jakbym pisał 16 , którą ja mam  to wprowadzałbym kolegę w błąd .

Pisanie , że jestem Piratem tego programu jest poniżej pasa odpowiedzią .

p.s. Mam zamiar uprzedzić i napisać na innym forum ( mam tam inny nick ) oraz powiadomić kolegów od legalnych Pinnacle jak to tu jest człowiek traktowany kiedy moderator nie zna odpowiedzi .

Ponieważ nie zauważyłem, w której chwili przeszliśmy na Ty, bardzo chciałbym prosić o, nie zwracanie się w ten sposób do mojej osoby. Proszę również zauważyć, że w żadnym z miejsc nie nazwałem Pana  "piratem/złodziejem".

Jedyny fakt jaki postanowiłem określić to to, czy posiadany jest produkt Pinnacle Studio czy też nie i czy problem, o którym Pan pisze jest stanem faktycznym czy też został on przeczytany "gdzieś na forum".

Nadmieniam również, że problem z "mapowaniem czasu" jest mi nieznany i na chwilę obecną nie występuje w Pinnacle Studio 21 (z poprawką 21.2).

Jeżeli, doznał Pan problemów z tą funkcją podczas testowania programu proszę o, przekazanie informacji jak to się objawiało.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2018, 08:52:27 pm wysłana przez Jarosław »

*

Offline jacek007

  • *
  • 17
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 21 i źle działający efekt szybkości
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2018, 09:29:52 pm »
Szanowny Wielmożny Panie
Wskazałem przykładowo producenta ( ponieważ tam się przeniosło forum ) facebooku > Pinnacle Studio .
Tam też znalazłem potwierdzenie mojego odkrytego problemu oraz zapewnienia producenta , że nad tym pracują ( ukazało się kilka poprawek 21,2? ) . Poprawki , które ja instalowałem nie naprawiały problemu > daty ukazywania się tych poprawek oraz niedziałające linki znajdzie Pan w wypowiedziach producenta .
Proszę sprawdzić Szanowny Panie Pinnacle w wersji 21,01 lub 21,1 i samemu zrozumieć problem .
Następnie zainstalować najnowszą poprawkę i sprawdzić czy problem został usunięty .

Osobiście przekonałem się , że poważne wady produktu nie zostały usunięte do dnia dzisiejszego .
Przykład Pinnacle10 > to było totalne nieporozumienie twórców .

p.s. Tak na marginesie > mam już gdzieś Szanownego Pana odpowiedź .

*

Offline jacek007

  • *
  • 17
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 21 i źle działający efekt szybkości
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 07, 2018, 09:40:03 pm »
Bardzo proszę Szanownego Pana o nie zmienianie swoich wypowiedzi .
To , że edytujesz i zmieniasz swoje wypowiedzi informują mnie "

« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 08:52:49 pm wysłana przez Jarosław »
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 08:52:27 pm wysłana przez Jarosław »


*

Offline jacek007

  • *
  • 17
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 21 i źle działający efekt szybkości
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 09, 2018, 10:28:11 am »
Szanowny Wielmożny Panie pozwoliłem sobie to pytanie zadać na forum "Świat Obrazu"
https://www.swiatobrazu.pl/forumwideo/viewtopic.php?f=36&t=42956
Mam nadzieję , że któryś z posiadaczy tego Pinnacle znajdzie chwilkę czasu i odpowie mi na moje pytanie .

*

Offline chrzan

  • *
  • 3
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 21 i źle działający efekt szybkości
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 21, 2018, 02:41:21 pm »
A ja mam taki problem :( PInnacle Studio 21 Ultimate i jak wchodze w edytor ( redaktor ) i mam wlasciwosci,korekcje, efekty, panoramowanie, przejscia koncowe i poczatkowe i dalej nie mam mapowanie czasu . Gdzie ta opcja jest ?? A mam werjse 21.2.1.176

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 21 i źle działający efekt szybkości
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 21, 2018, 09:58:56 pm »
A ja mam taki problem :( PInnacle Studio 21 Ultimate i jak wchodze w edytor ( redaktor ) i mam wlasciwosci,korekcje, efekty, panoramowanie, przejscia koncowe i poczatkowe i dalej nie mam mapowanie czasu . Gdzie ta opcja jest ?? A mam werjse 21.2.1.176
Za "Przejściami końcowymi" znajduje się strzałka w prawo proszę o jej kliknięcie aby pokazać "Mapowanie czasu":).

*

Offline chrzan

  • *
  • 3
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Pinnacle 21 i źle działający efekt szybkości
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 22, 2018, 01:01:43 pm »
W załaczniku screen - pomocy :( !!!!!!!!!!!!! Nie mam mapowania czasu plisss