*

Offline Bartek_J_J

  • *
  • 1
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Zmiana prędkości fragmentu klipu wideo
« dnia: Styczeń 10, 2017, 09:33:55 am »
Mam Pinnacle Studio 20 Ultimate. Jak zmieniam prędkość klipu, który poprzednio podzieliłem na fragment, to czas jego trwania po takiej zmianie zawsze jest taki sam, co powoduje, że moment końca podzielonego wcześniej fragmentu jest inny. W poprzedniej wersji jakiej używałem, czyli Pinnacle Studio 15 Ultimate, jak zmieniałem tempo podzielonego wcześniej fragmentu klipu to wraz z tempem zmieniał on swoją długość, a w tej wersji tego nie robi, co mi sprawia problem. Jak w tej wersji sprawić, żeby mimo zmiany tempa, podzielony wcześniej fragment klipu kończył się i zaczynał w tym samym momencie zamiast uparcie trzymać się tej samej długości klipu w czasie?

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zmiana prędkości fragmentu klipu wideo
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2017, 02:14:32 pm »
Mam Pinnacle Studio 20 Ultimate. Jak zmieniam prędkość klipu, który poprzednio podzieliłem na fragment, to czas jego trwania po takiej zmianie zawsze jest taki sam, co powoduje, że moment końca podzielonego wcześniej fragmentu jest inny. W poprzedniej wersji jakiej używałem, czyli Pinnacle Studio 15 Ultimate, jak zmieniałem tempo podzielonego wcześniej fragmentu klipu to wraz z tempem zmieniał on swoją długość, a w tej wersji tego nie robi, co mi sprawia problem. Jak w tej wersji sprawić, żeby mimo zmiany tempa, podzielony wcześniej fragment klipu kończył się i zaczynał w tym samym momencie zamiast uparcie trzymać się tej samej długości klipu w czasie?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od Pon do Pt, od 12:00 do 16:00.

W celu wykonania połączenia zdalnego - co umożliwi mi lepsze poznanie problemu - proszę o pobranie i uruchomienie następującego pliku https://get.teamviewer.com/PinnaclePomocTechniczna
Po uruchomieniu proszę o wyrażenie zgody i kontakt ze mną pod numerem 22 228 21 85.

Jeżeli jednak nie wyrażacie Państwo zgodny na połączenie zdalne, proszę o kontakt za pośrednictwem telefonu lub adresu mailowego.

*

Offline Lalik44

  • *
  • 8
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zmiana prędkości fragmentu klipu wideo
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2019, 05:40:42 pm »
Czy rozwiązano ten problem? Chętnie bym się dowiedział.

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zmiana prędkości fragmentu klipu wideo
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2019, 08:56:20 pm »
Czy rozwiązano ten problem? Chętnie bym się dowiedział.
W dalszym ciągu trzeba dostosować długość trwania klipu ręcznie.