Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Eksport / Odp: Przy eksporcie pojawia się okrągła strzałka na szarym tle
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarosław dnia Grudzień 28, 2021, 06:54:18 pm »
Dzień dobry,
To mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. Po upgrade Pinnacle z wersji 24 do 25 przy eksporcie pojawia się strzałka na szarym tle. W edytorze jej niema na podglądzie. Zainstalowałem nowe kodeki, sterowniki do karty graficznej i zabrakło mi już pomysłów. Pinnacle używam od wersji 14 i nigdy nie miałem z tym problemów.
Proszę o pomoc.

Wysłałem do Pana prywatną wiadomość.
12
Instalacja / Odp: Pinnacle 23 nie uruchamia się
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarosław dnia Grudzień 28, 2021, 06:50:15 pm »
Witam,

Mam identyczny problem, podczas uruchamiania aplikacji jest inicjalizacja bazy danych i w pewnym momencie popup ładowania aplikacji znika i nic się dzieje. Podczas naprawy programu (po uruchomieniu pliku instalacji istnieje taka opcja) pasek postępu dochodzi do pewnego momentu i następuje restart systemu - na tym się kończy. Przeinstalowanie programu też nic nie daje. Program zakupiony na Omegasoft.
Pinnacle Studio Ultimate Wersja: 23.2.1.297 (64bit)
Bardzo proszę  pomoc

Wysłałem do Pana prywatną wiadomość.
13
Instalacja / Odp: Pinnacle 23 nie uruchamia się
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pawel9-79 dnia Grudzień 28, 2021, 11:50:59 am »
Witam,

Mam identyczny problem, podczas uruchamiania aplikacji jest inicjalizacja bazy danych i w pewnym momencie popup ładowania aplikacji znika i nic się dzieje. Podczas naprawy programu (po uruchomieniu pliku instalacji istnieje taka opcja) pasek postępu dochodzi do pewnego momentu i następuje restart systemu - na tym się kończy. Przeinstalowanie programu też nic nie daje. Program zakupiony na Omegasoft.
Pinnacle Studio Ultimate Wersja: 23.2.1.297 (64bit)
Bardzo proszę  pomoc
14
Eksport / Przy eksporcie pojawia się okrągła strzałka na szarym tle
« Ostatnia wiadomość wysłana przez teach dnia Grudzień 25, 2021, 12:17:52 pm »
Dzień dobry,
To mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. Po upgrade Pinnacle z wersji 24 do 25 przy eksporcie pojawia się strzałka na szarym tle. W edytorze jej niema na podglądzie. Zainstalowałem nowe kodeki, sterowniki do karty graficznej i zabrakło mi już pomysłów. Pinnacle używam od wersji 14 i nigdy nie miałem z tym problemów.
Proszę o pomoc.
15
Instalacja / Odp: Pinnacle Studio 19 i nowy procesor Intel Core i9 11900
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarosław dnia Grudzień 14, 2021, 03:06:32 pm »
Na tym mi nie zależy, bo nie mam zewnętrznej karty graficznej w swoim komputerze. Korzystam ze zintegrowanej grafiki, aby użyć wspomagania Intel Quick Sync Video, które nie jest dostępne w PS14, ale jest w PS19.
Intel będzie pracować zdecydowanie lepiej w tym układzie.
16
Instalacja / Odp: Pinnacle Studio 19 i nowy procesor Intel Core i9 11900
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Myopic dnia Grudzień 14, 2021, 02:43:23 pm »
Na tym mi nie zależy, bo nie mam zewnętrznej karty graficznej w swoim komputerze. Korzystam ze zintegrowanej grafiki, aby użyć wspomagania Intel Quick Sync Video, które nie jest dostępne w PS14, ale jest w PS19.
17
Instalacja / Odp: Pinnacle Studio 19 i nowy procesor Intel Core i9 11900
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarosław dnia Grudzień 14, 2021, 02:40:54 pm »
W tym moim wątku na forum Pinnacle piszą, że powinna działać zarówno wersja 14, jak i 19:
http://forums.pinnaclesys.com/forums/thread/818036.aspx
Akceleracja GPU może nie działać poprawnie z  PS 14.
18
Instalacja / Odp: Pinnacle Studio 19 i nowy procesor Intel Core i9 11900
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Myopic dnia Grudzień 14, 2021, 09:58:17 am »
W tym moim wątku na forum Pinnacle piszą, że powinna działać zarówno wersja 14, jak i 19:
http://forums.pinnaclesys.com/forums/thread/818036.aspx
19
Ogólne / Odp: Sterownik do Pinnacle MovieBox 710 USB pod Windows 10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarosław dnia Grudzień 13, 2021, 08:33:27 pm »
Oto i sterownik dla Pinnacle MovieBox 710 USB pod Windows 10:
http://cdn.pinnaclesys.com/SupportFiles/Hardware_Installer/Pinnacle_Video_Driver_64bit.exe

Czy sterowniki działają ze starszymi urządzeniami jak USB 710 ?
20
Eksport / Odp: Okrągła strzałka na szarym tle.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarosław dnia Grudzień 13, 2021, 08:32:10 pm »
Te pliki pochodzące ze smartfona miały zmienną ilość klatek i dlatego Pinnacle Studio 19 nie radził sobie z nimi. Przy pomocy programu HandBrake przekonwertowałem pliki ze smartfona do takich o stałej ilości klatek i wtedy ponownie przygotowałem projekt w Pinnacle Studio 19, no i problem zniknął, przejścia wyświetlają się prawidłowo.  :)

Jest to częsta przypadłość producentów smartfonów.
Pinnacle jak i inne NLE, potrzebują zawsze stałej ilości klatek.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10