Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Instalacja / Odp: Pinnacle Studio 19 i nowy procesor Intel Core i9 11900
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarosław dnia Grudzień 13, 2021, 08:29:52 pm »
Planuję zmodernizować mój 10-letni desktop i chciałbym zakupić bardzo szybki procesor Intel Core i9 11900. Tylko czy Pinnacle Studio 19 będzie prawidłowo działać na tym procesorze? Czy będzie wykorzystywać jego bardzo szybkie działanie do montażu w 4K?

Sprzęt powinien być odpowiedni dla Pinnacle Studio.
Niestety już nie świadczymy pomocy dla Pinnacle Studio 19.
22
Eksport / Odp: Okrągła strzałka na szarym tle.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Myopic dnia Grudzień 13, 2021, 01:20:17 am »
Te pliki pochodzące ze smartfona miały zmienną ilość klatek i dlatego Pinnacle Studio 19 nie radził sobie z nimi. Przy pomocy programu HandBrake przekonwertowałem pliki ze smartfona do takich o stałej ilości klatek i wtedy ponownie przygotowałem projekt w Pinnacle Studio 19, no i problem zniknął, przejścia wyświetlają się prawidłowo.  :)
23
Instalacja / Pinnacle Studio 19 i nowy procesor Intel Core i9 11900
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Myopic dnia Grudzień 12, 2021, 11:57:31 pm »
Planuję zmodernizować mój 10-letni desktop i chciałbym zakupić bardzo szybki procesor Intel Core i9 11900. Tylko czy Pinnacle Studio 19 będzie prawidłowo działać na tym procesorze? Czy będzie wykorzystywać jego bardzo szybkie działanie do montażu w 4K?
24
Ogólne / Odp: Sterownik do Pinnacle MovieBox 710 USB pod Windows 10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Myopic dnia Grudzień 12, 2021, 11:54:41 pm »
Oto i sterownik dla Pinnacle MovieBox 710 USB pod Windows 10:
http://cdn.pinnaclesys.com/SupportFiles/Hardware_Installer/Pinnacle_Video_Driver_64bit.exe
25
Instalacja / Odp: Wyskakujący komunikat
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarosław dnia Grudzień 09, 2021, 03:41:13 pm »
Po zainstalowaniu programu a następnie jego uruchomieniu pokazuje się komunikat o wskazaniu ścieżki z plikiem "SmartSound Sonicfire Pro 6.0 "  Na dysku instalacyjnym nie znalazłem takiego programu..  To w oryginalnym programie nie ma tego pliku lub programu ? Trzeba go sobie jeszcze ekstra dokupić? Zaznaczam , że komunikat ok 10 razy trzeba skasować w trakcie i podczas pracy na programie.. >:(
Czy program został zakupiony w wersji elektronicznej czy pudełkowej ?
26
Instalacja / Wyskakujący komunikat
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tanatoo dnia Grudzień 08, 2021, 10:52:34 pm »
Po zainstalowaniu programu a następnie jego uruchomieniu pokazuje się komunikat o wskazaniu ścieżki z plikiem "SmartSound Sonicfire Pro 6.0 "  Na dysku instalacyjnym nie znalazłem takiego programu..  To w oryginalnym programie nie ma tego pliku lub programu ? Trzeba go sobie jeszcze ekstra dokupić? Zaznaczam , że komunikat ok 10 razy trzeba skasować w trakcie i podczas pracy na programie.. >:(
27
Porady & Triki / Odp: Program nie widzi tytuł na pokazie zdjęć.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarosław dnia Grudzień 01, 2021, 11:49:48 pm »
Od pewnego czasu, mimo że stworzę zgodnie z zasadami tytuł rozdziału, który ukazuje się na zdjęciu(Robię sobie wersje filmowe zdjęć z podróży.), to w momencie odtwarzania na zdjęciu w miejscu tytułu jest czarny obraz. Nie wyłączam warstwy na której to robię. Poza tym mam problem z tytułem, w którym występuje litera ą. Gdy ja wpiszę, niknie mi cały tytuł do tej litery. Ciekawe jest to, że na początku to się nie działo. Próbowałem ten mankament naprawić za pomocą płyty z programem z programem Pinnacle Studio 24 Ultimate i nic to nie dało. Po w graniu programu na nowo nawet zniknął mi cały pakiet przejść Hollywood FX. Nie wiem, czy w systemie nie znajduje się jakiś plik powiązany z programem i czy nie należałoby wgrać system na nowo. Proszę o jakaś poradę. Z góry dziękuje za pomoc!

Z chęcią pomogę i odpowiem na pytania.
W związku z zapytaniem napisałem wiadomość prywatną.
28
Porady & Triki / Program nie widzi tytuł na pokazie zdjęć.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PICIU dnia Listopad 22, 2021, 09:59:03 pm »
Od pewnego czasu, mimo że stworzę zgodnie z zasadami tytuł rozdziału, który ukazuje się na zdjęciu(Robię sobie wersje filmowe zdjęć z podróży.), to w momencie odtwarzania na zdjęciu w miejscu tytułu jest czarny obraz. Nie wyłączam warstwy na której to robię. Poza tym mam problem z tytułem, w którym występuje litera ą. Gdy ja wpiszę, niknie mi cały tytuł do tej litery. Ciekawe jest to, że na początku to się nie działo. Próbowałem ten mankament naprawić za pomocą płyty z programem z programem Pinnacle Studio 24 Ultimate i nic to nie dało. Po w graniu programu na nowo nawet zniknął mi cały pakiet przejść Hollywood FX. Nie wiem, czy w systemie nie znajduje się jakiś plik powiązany z programem i czy nie należałoby wgrać system na nowo. Proszę o jakaś poradę. Z góry dziękuje za pomoc!
29
Instalacja / Odp: Pinnacle 23 nie uruchamia się
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Iksluger56 dnia Listopad 22, 2021, 12:16:17 pm »
Witam,
Podłączam się pod ten wątek bo mam podobny problem:
Przy próbie uruchomienia aplikacja dochodzi do "Inicjalizacja Bazy Danych" i następuje zabicie procesu.
Oprogramowanie używam od dłuższego czasu.
Proszę o pomoc i wskazówki jak uruchomić oprogramowanie
Pinnacle Studio Ultimate
ver 23.2.1.297 64Bit
30
Newsy / Promocja na dodatki od NewBlueFX do 31.10.2021
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarosław dnia Październik 25, 2021, 09:55:47 pm »
W poniższym linku jest wyjaśnienie, jakie efekty można otrzymać za darmo do Pinnacle (o wartości 500 zł):
1. Podwójny wzmacniacz,
2. Korektor gammy,
3. Selektywne wyostrzanie,
4. Retusz skóry,
5. Rozciąganie progresywne,
7. ColorFixer Pro,
8. Poprawa jakości obrazu,
9. Wygładzanie krawędzi.

https://www.pepper.pl/promocje/newblue-essentials-5-volume-3-dla-tworcow-445882

PS
Akcję utworzyła firma NewBlueFX na swojej stronie. Nie jesteśmy, w żaden sposób powiązani z tą akcją.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10