*

Offline Padma65

  • *
  • 1
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Problemy ogólne
« dnia: Październik 15, 2020, 03:00:07 pm »
Program często się zawiesza, trzeba resetować komputer.

Porady z podręcznika w moim przypadku nie działają. Może mam jakąś ograniczona wersję: Pinnacle Studio 23 Flexible Video Editing.

1) Jak rozszerzyć oś czasu, mogę tylko w pionie co nic nie daje?

2) Jak pozbyć się plików po wykonaniu filmu, żeby biblioteka nadal nie żądała ich z powrotem?

3) Jak dokonywać panoramowania i powiększania, poza nikłymi możliwościami automatycznymi?

4) Jak ustawić przejścia na wielu zdjęciach/klipach a nie każde osobno co zajmuje masę czasu?

5) I najważniejsze, jak wyciszyć na końcu filmu ścieżkę dźwiękowa (plik mp3)? Owszem przejście rozproszenie ją ścisza, ale tylko na podglądzie, po wyeksportowaniu, ścieżka nagle się urywa.

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy ogólne
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2020, 05:02:44 pm »
Program często się zawiesza, trzeba resetować komputer.

Porady z podręcznika w moim przypadku nie działają. Może mam jakąś ograniczona wersję: Pinnacle Studio 23 Flexible Video Editing.

1) Jak rozszerzyć oś czasu, mogę tylko w pionie co nic nie daje?

2) Jak pozbyć się plików po wykonaniu filmu, żeby biblioteka nadal nie żądała ich z powrotem?

3) Jak dokonywać panoramowania i powiększania, poza nikłymi możliwościami automatycznymi?

4) Jak ustawić przejścia na wielu zdjęciach/klipach a nie każde osobno co zajmuje masę czasu?

5) I najważniejsze, jak wyciszyć na końcu filmu ścieżkę dźwiękowa (plik mp3)? Owszem przejście rozproszenie ją ścisza, ale tylko na podglądzie, po wyeksportowaniu, ścieżka nagle się urywa.
Jeżeli nie posiada Pan wersji Ultimate, to mogą wystąpić ograniczenia (np.: wersja Standard, Plus).
Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdują się w podręczniku.
http://help.pinnaclesys.com/pinnacle/v23/pl/help/

*

Offline Piotr65

  • *
  • 1
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy ogólne
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2020, 05:20:14 pm »
A w jaki sposób (i za ile) mógłbym przejść na wersje Ultimate? Ale czy ta wersja mnie zadowoli? Może jest jeszcze wersja Gold, Super-Max :)

*

Offline Jarosław

  • *****
  • 318
  • +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Problemy ogólne
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2020, 11:13:42 pm »
A w jaki sposób (i za ile) mógłbym przejść na wersje Ultimate? Ale czy ta wersja mnie zadowoli? Może jest jeszcze wersja Gold, Super-Max :)
Wersja Ultimate jest najwyższą wersją.